DANCE CLASSES

Contemporary dance is different - in its understanding, philosophy, worldview. Contemporary dance requires quality, constant work, dedication.

The quality of each dancer's development is important to us, so we even have three types of groups, so everyone will definitely find the right group for them.

HOBBY GROUPS - do not participate in competitions, dance for pleasure.

BEGINNERS GROUPS - participate in beginners' competitions.

ADVANCED GROUPS - participate in strong international competitions, festivals, events.

WE ALSO HAVE ADDITIONAL ACTIVITIES: ballet, improvisation practice, turns and jumps, dance acrobatics, body conditioning.

The FOS dance groups are also divided by age:

HOBBY GRUPĖS

FOS 1 - 5-7 m. MINI

FOS 2 - 8-12 m. KIDS

FOS 10 - 13-17 m. TEENS

FOS 8 +18 hobby beginners

FOS 9 +18 hobby intermediate

FOS 1 - 5-7 m. MINI

Patys mažiausieji turi lankstumo pamokas integruotas su šokio elementais. Pamokose stiprinamas kūnas, atliekami lankstumo pratimai bei šiuolaikinio šokio elementai.

Lankant šias pamokas jau nuo mažų dienų ruošiamas kūnas stipriam šiuolaikinio šokio šokėjui.

Šioje grupėje nesiruošiama konkursams, pasirodymams - organizuojamos atviros pamokos tėvams.

FOS 2 - 8-12 m. KIDS

FOS 10 - 13-17 m. TEENS

Pamokose skiriamas dėmesys koordinacijai, erdvės pojūčiui, lankstumui, bazinių elementų išmokimui, susipažinimui su šiuolaikinio šokio technika. Vyksta dvi savaitinės technikos pamokos. Norint galima papildomai lankyti kūno paruošimo, baleto bei akrobatikos pamokas.

Šiose grupėse nesiruošiama konkursams, pasirodymams - šokama savo malonumui.

FOS 8 +18 hobby beginners

FOS 9 +18 hobby intermediate

Tai suaugusiųjų grupės. Grupėse amžius nuo 18 metų iki .…

Vyksta dvi savaitinės po 1 val. pamokos bei jei norima prisijungiama į papildomas pamokas.

Grupės skirstomos į pradedančiųjų ir jau tirinčių šiuolaikinio šokio patirties.

Pamokos skirtos asmenims, kuriems sveikas ir natūralus judesys yra svarbus, tiems, kurie nori suprasti kaip dirba ir veikia jų kūnas bei kurie nori gerinti savo koordinacinius įgūdžius. Pamokų metu per įvairias fizinio teatro užduotis ir šiuolaikinio šokio praktikas laviname koordinaciją ir vaizduotę, erdvinį suvokimą, tobuliname savo kognityvinius įgūdžius ir keliame emocinį intelektą. Pamokų metu taip pat daug dėmesio skiriame mūsų kūnui erdvėje, erdvės ir laiko pajutimui, kūno išdėstymo galimybėmis, darbui porose ir po vieną, taip stiprindami ne tik savo kūno raumenis, bet ir lavindami protą bei bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.

Šiose grupėse daugiau šokama savo malonumui, tačiau jei būna noro - visiems grupę lankantiems - taip pat dalyvaujama konkursuose, šokio namų baigiamajame koncerte.

BEGINNERS GRUPĖS

FOS 3 - 8-12 m. CHILDREN

FOS 4 - 13-19 m. JUNIORS

Šios grupės skirtos pradedantiems šokėjams, kurie niekada nešoko arba turi iki 3 metų šokio patirtį ir nori stipriau augti šokio kelyje bei dalyvauti šokio konkursuose.

Šios grupės per savaitę turi keturias valandines pamokas: technika, choreografija, baletas, kūno paruošimas. Taip pat rekomenduojame papildomas pamokas: improvizacijos praktika, sukiniai ir šuoliai, šokio akrobatika.

Šiose grupėse pamokos yra tęstinės, kuo anksčiau prisijungiama, tuo lengviau vyksta mokymosi procesas.

ADVANCED GRUPĖS

FOS 5 - 9-12 m. CHILDREN

FOS 6 - 13-16 m. JUNIORS

FOS 7 - 16-25 m. ADULTS

Šios grupės skirtos pažengusiems šokėjams, kurie turi nuo 3 ir daugiau metų šiuolaikinio šokio patirtį ir nori dalyvauti stipriuose tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose, renginiuose.

Šios grupės per savaitę turi keturias valandines pamokas: technika, choreografija, baletas, kūno paruošimas.

Šiose grupėse pamokos yra tęstinės, kuo anksčiau prisijungiama, tuo lengviau vyksta mokymosi procesas.

Į šias grupes priimami tik tie šokėjai, kurie yra stipriai motyvuoti siekti geresnių rezultatų šokyje bei lanko visas priskirtas šioms grupėms pamokas, kurie turi gerą fizinį ir emocinį pasiruošimą šiuolaikiniui šokiui ir siekia gilinti jau turimas žinias bei tobulinti atlikimo techniką. Siekiant išlaikyti aukštą techninį lygį, prašome turėti bent trijų metų šiuolaikinio šokio patirtį.

Pamokų metu per įvairias fizines užduotis, kombinacijas ir intensyvų floor-work (žemės technikos) tobulinimą, įvairių šiuolaikinio šokio technikų elementus (flying-low, passing through ir t.t.) tyrinėjame mūsų kūno ir proto sąveiką, metame sau fizinius, psichologinius ir emocinius įššūkius. Tyrinėjame skirtingus kūno klausymosi būdus, kaip mūsų atliekami judesiai apibrėžia erdvę ir vice-versa. Ieškome kaip galime išsilaisvinti nuo formalaus judesio ir įstrigimo tam tikroje formoje taip ieškodami ir kurdami savitą judesį ir judėjimo būdą.

Taip pat rekomenduojame papildomas pamokas: improvizacijos praktika, sukiniai ir šuoliai, šokio akrobatika.

FOND OF SOUNDS pažengusiųjų įvairaus amžiaus grupės kiekvienais metais aktyviai dalyvauja konkursuose Lietuvoje ir užsienyje, pasaulio, europos čempionatuose, įvairiuose projektuose.

Pažengusiųjų grupės skirtomos į formation ir small group komandas.

Į šias grupes galima patekti tik su mokytojų pakvietimu ar vykdomos atrankos metu.