MOKYTOJAI

MIGLĖ PRANIAUSKAITĖ

FOS šokio namų ir IDW stovyklos įkūrėja, organizatorė.

Šiuolaikinio šokio mokytoja, turinti šokio edukologijos magistro laipsnį, įvairių televizijos projektų, renginių, šokių spektaklių, festivalių šokėja ir choreografė. Dirbo kaip dėstytoja Lietuvos edukologijos universitete ir Vilniaus kolegijoje. Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje šiuolaikinio šokio mokytoja.

Jos pirmasis šokio spektaklis “Rekonstruoti” buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui, TV šou „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ nugalėtoja, LRT šokių projekto “ŠOK!“ trečios vietos laimėtoja, LNK TV projekto “Šokio Revoliucijos” dalyvė, Eurovizijos 2020 ir 2021 nugalėtojų grupės The Roop šokėja.

Užsispyrusi ir iš savęs reikalaujanti tik maksimumo, to paties Miglė reikalauja ir iš savo šokėjų. Ji teigia, kad kiekvienas mokytojas ir šokėjas turi nesustoti domėtis, tuo ką daro ir visuomet kažko ieškoti savo šokyje. Šiuolaikinio šokio patirtis bei žinios nuolat atnaujinamos mokytojų seminaruose/pamokose įvairiose šalyse.

PAULIUS PRIEVELIS

Paulius – šokėjas, choreografas ir mokytojas, kuris specializuojasi šiuolaikiniame šokyje ir savo praktikoje daug dėmesio skiria improvizacijos menui. Vilniaus Kolegijoje studijavo šiuolaikinį šokį, dalį studijų praleido Kipre, Nikosijos universitete, o žinias toliau nuolat gilina įvairuose seminaruose Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo studijų baigimo intensyviai užsiima šokėjo veikla: dirbo Kauno šokio teatre Aura, nuo 2017 m. dirba, kaip laisvai samdomas šokėjas įvairuose projektuose (Lietuvoje, Maltoje, Norvegijoje, Vokietijoje ir t.t.). Pauliaus kurti spektakliai ir pasirodymai buvo pristatyti šokio festivaliuose Bulgarijoje, Vokietijoje, Italijoje, Baltarusijoje, Maltoje bei Lietuvoje.

Be kūrybinės veiklos, Paulius daug dėmesio skiria ir jaunajai šokėjų kartai ir jos auginimui: dirbo Kauno choreografijos mokykloje, Johane Casabene šokio konservatorijoje (Malta), dėstė Maltos universitete (University of Malta Outreach Program & Evening Space) ir kt. Šiuo metu dirba šiuolaikinio šokio ir improvizacijos mokytoju Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje bei FOS šokio namuose.

VINCENTA GURAUSKAITĖ

Šiuolaikinio šokio atlikėja ir mokytoja. Šokio pedagogikos studijas baigusi Vilniaus Kolegijoje, išvyko tobulinti šiuolaikinio šokio įgūdžių į DART šokio trupę Budapešte, Vengrijos sostinėje.

Vincenta grįžta kupina idėjų ir šviežio šokio oro, kuriuo nekantrauja pasidalinti su savo mokiniais. Savo šokyje mokytoja yra itin atidi detalėms, kokybei ir kitoniškai kūno kalbai. Šokį dažnai vadina teatru ir savo pamokose ugdo skleisti emocinę energiją ir žinutę, kuri iš šokėjų vidaus spinduliuojama akimis. Tiki, kad šokio atlikėjai geba pasakoti apie opiausias pasaulio problemas kūno kalba ir paliesti giliausią žiūrovo širdies lopinėlį, bet svarbiausia mėgautis kūrimo procesu ir nepamiršti sunkaus darbo siekiant malonių rezultatų.

Kartu su Miglės ir savo mokinių grupėmis pirmas vietas pelniusi konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. Vincenta dar vadinama Miglės „dešiniąja ranka“, padedanti priimti paskutinius sprendimus ir dalyvauja svarbiausiuose renginiuose, projektuose kartu jau virš dešimt metų.

OLGA LOPATČENKOVA-DABIŽA

Olga Mokėsi M. K. Čiurlionio menų mokykloje. 2012m. studijavo Vilniaus Kolegijoje, kur įgijo teatro profesinio bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė teatro bakalauro studijas, o 2014m. ten pat jai buvo suteiktas teatro ir kino magistro kvalifikacinis laipsnis.

Nuo 2009 m. -2020m. dirbo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre baleto artiste.

Ryškiausi vaidmenys: “Miegančioji gražuolė” (Linksmumo fėja, Raudonkepuraitė), “Gulbių ežeras” (Mažosios gulbės), “Čipolinas” (Čipoleta, Ridikėlis) ir kt.

Su teatro trupe dalyvavo gastrolėse Ispanijoje, Kinijoje, Italijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje.

Šokio Anželikos Cholinos spektaklyje “Ana Karenina”.

Dalyvavo Lietuviškuose miuzikluose “Lituanica”, “Eglė žalčių karalienė”.

ANASTASIJA TARASOVA

Anastasija Tarasova – gimnastė, meninės gimnastikos trenerė, Lietuvos ir Europos varžybų dalyvė bei prizininkė.

Savo, kaip gimnastės, karjerą pradėjo 2007 m. ir pabaigė 2017 m. Dalyvavo daugelyje meninės gimnastikos varžybų bei stovyklų Lietuvoje ir už jos ribų.

2016 m. tapo Lietuvos Respublikos grupinių pratimų čempione.

Sukaupusi daug patirties nuo 2016 m. pradėjo vesti meninės gimnastikos užsiėmimus mažosioms, o vėliau ir vyresnėms gimnastėms.

ŠARŪNAS PUPELIS

Šarūnas jau apie 10 metų užsiimia aktyvia veikla: parkuru, freerunu, ir trikingu. Aktyviai dalyvauja šios srities varžybose, paskutinės iš jų: vienos populiariausių Lietuvoje – Mamgrow varžybos, kuriose 2019 m. užėmė 2-ąją vietą, o 2020 metais tapo Lietuvos čempionu.

Šiuo metu savo žiniomis taip pat dalinasi ir Igym tarptautinėje gimnastikos mokykloje.

Pamokų metu Šarūnas supažindins mokinius su įvairiais šokio akrobatiniais elementais, kuriuos išmokus, patobulinus galės stebinti kitus.